Zábava

Zábavě se u nás meze nekladou.
A je jedno, jestli jde o dítě, dospěláky nebo celé firmy.

Společenská místnost

Společenská místnost slouží všem ubytovaným hostům jako místo na zábavu, relax i potkávání se. Naleznete v ní posezení, krb s připraveným dřevem na topení, můžete si zde uvařit kávu nebo čaj, nebo prostě jenom odpočívat. V případě potřeby se společenská místnost hravě změní v zasedací místnost vhodnou pro jednání, školení či teambuildingy. Společenská místnost se nachází v samostatné budově v areálu, její provoz tak neruší ubytované hosty nebo spící ratolesti.

Hřiště a dětský koutek

Myslíme i na naše nejmenší hosty. A zábavu pro ně máme nachystanou venku i vevnitř, když jim počasí nepřeje. Vyskákat se můžou na velké trampolíně, pohoupat na krásných houpačkách, nebo vyřádit na krásném dětském hřišti. Vevnitř naleznou plně vybavený dětský koutek, ze kterého se jim nebude chtít odejít.

Půjčovna sportovních potřeb

Malým i velkým rádi zapůjčíme kolo, koloběžku, ping-pongový stůl, míče, rakety a mnoho dalšího. Naše pani správcová vám ráda pomůže s nabídkou i zapůjčením zdarma.

OZVĚTE SE NÁM

+420 725 331 333

info@valachy-apartmany.cz

Velké Karlovice 814, 756 06 Velké Karlovice

Navštivte místo radosti
a odpočinku

Vypněte mobily, zapomeňte na každodenní starosti a přijďte si k nám odpočinout a užít si skvělý čas s vašimi nejbližšími. Vytvořili jsme pro vás místo, kde se budete opravdu rádi vracet.