Tipy na výlety

Beskydy jsou nádherné v každém ročném období. Máme pro vás pár tipů na to, kam vyrazit.

Valachy v létě

 

Cyklostezska Bečva

Od pramenů Vsetínské Bečvy až po soutok s Moravou máte na 160 km možnost poznávat pamětihodnosti, přírodní krásy, lidové tradice i místní speciality Valašska, Moravské brány a Hané. Přímo u domu.

Koupaliště Velké Karlovice

Velký bazén, malý bazén, skluzavka, masážní trysky, perličky, vodní sloup, vodní ježek, sauna. Vzdálenost do 1 Km.

Bike park Kyčerka pro malé i velké

Nechte se do kopce vytáhnout vlekem a užijte si jízdu z kopce po jedné ze tří tras v Bike parku Kyčerka. Vybrat si můžete modrou, červenou a černou trať, na nichž jsou vytvořeny různé zábavné prvky, lávky, zatáčky a skoky. Vzdálenost 2,5 Km.

Karlovské muzeum

Expozice ve dvou památkově chráněných domech z počátku 19. století dokumentují život lidí v tomto rázovitém koutu Valašska. Vzdálenost 1 Km.

Wellness

Vychutnejte si v Beskydech vodní radovánky po celý rok bez ohledu na počasí. Wellness ve Velkých Karlovicích nabízí možnost koupání v termálních bazénech se slanou vyhřívanou vodou a rozsáhlý saunový svět. Vzdáleno 7 Km.

Výstaviště Floria

Kroměříž – celoroční expozice a pořádání tematických výstav, partnerská organizace, možnost využití slev. Vzdálenost 90 Km.

ZOO Zlín – Lešná

ZOO Zlín je skutečně „živou zoologickou zahradou“, která neustále přichází s novými nápady, expozicemi a také s kvalitnějšími službami pro návštěvníky. Vzdálenost 60 Km.

Rozhledna Miloňová

Nová dřevěná rozhledna u Velkých Karlovic na vrchu Miloňová (846 m.n.m) se tyčí do výšky 24 m a skýtá nádherné výhledy na Javorníky. Vzdálenost 7 Km.

Golf

V srdci Moravskoslezských Beskyd, vyrostlo veřejné devítijamkové golfové hřiště s kvalitním zázemím a širokou škálou dalších služeb. Vzdálenost 7 Km.

Dny horské cyklistiky

Valašsko, to je krásná krajina, dřevěné chaloupky, bačové a ovce, slivovice, kyselice nebo frgály. Valašské kopce a kotáry ale nabízí mnohem víc. Jsou protkané známými i neznámými trasami a traily, a nabízí tak nekonečně mnoho možností pro horskou cyklistiku.

LaŠiška

Pokud hledáte skvělý denní i noční kávový (ale i alkoholový) bar, vyberte si LaŠišku. Skvělá obsluha, nádherné prostředí a výtečné koktejly. Vzdálenost 1 km.

Valachy v zimě

 

Lyžařské středisko u Bambuchů

3 vleky, uměle zasněžování, večerní lyžování. Partnerský areál přímo za domem, možnost využití slev! Přímo u domu.

Lyžařské běžecké trasy ve Vsetínských vrších a Javornících

Několik desítek strojově upravovaných tras pro rekreační běžkaře až po náročné sportovce. Přímo u domu.

Ski areál Machůzky

Dva vleky, uměle zasněžování, večerní lyžování – partnerský areál možnost využití slev. Vzdálenost 1 Km.

Ski areál Kyčerka

Několik vleků, uměle zasněžováno, dětské vleky. Vzdálenost 2,5 Km.

Ski Karolinka

Jeden vlek, uměle zasněžování, večerní lyžování. Vzdálenost 4 Km.

Ski Centrum Kohútka

Ve středisku se nachází velké množství sjezdových tratí nejen pro zdatné lyžaře, ale také pro začátečníky. Sedačková lanovka. Vzdálenost 13 Km.

Karlovská 50

Závod na pomezí Beskyd a Javorníků startuje v malebných Velkých Karlovicích, které jsou známým centrem zimních sportů.

LaŠiška

Pokud hledáte skvělý denní i noční kávový (ale i alkoholový) bar, vyberte si LaŠišku. Skvělá obsluha, nádherné prostředí a výtečné koktejly. Vzdálenost 1 km.

OZVĚTE SE NÁM

+420 725 331 333

info@valachy-apartmany.cz

Velké Karlovice 814, 756 06 Velké Karlovice

Navštivte místo radosti
a odpočinku

Vypněte mobily, zapomeňte na každodenní starosti a přijďte si k nám odpočinout a užít si skvělý čas s vašimi nejbližšími. Vytvořili jsme pro vás místo, kde se budete opravdu rádi vracet.