CZ | ENG

Apartmány Velké Karlovice

Vážení hosté, pro jednotlivce, rodiny s dětmi či větší skupiny až 20 osob nabízíme ubytování v 7-mi komfortních, různě dispozičně řešených apartmánech (1+kk, 2+kk, 4+kk), které jsou kompletně vybaveny a zařízeny, každý s vlastní koupelnou, kuchyňským koutem, LED/PLAZMA-TV, Wi-Fi atd.

Velké Karlovice se nacházejí v srdci Valašska, lidově je tato oblast od nepaměti nazývána Valachy. Je pro nás důležité jak se budete na Valašsku cítit. Snad právě tak jako staří valaši, tedy pastýři, o nichž se traduje, že velmi rádi při hlídání ovcí lenošili a váleli se v trávě.

Součástí areálu je vnitřní dětský koutek a čtecí koutek s knihovnou, dále samostatná velká společenskou místnost s posezením až pro 30 osob, krbem, TV/SAT, Wi-Fi, audio-soupravou, sociálním zázemím a kuchyní. Pro bezpečí sportovního náčiní máme připravenu uzamykatelnou úschovnou kol vč. boxů na sportovní vybavení, sušáky na sportovní obuv atd. Pro relaxaci je k dispozici relaxační část s finskou saunou pro 4 osoby, infrasaunou pro 2 osoby, odpočívárnou, sprchou a WC.

Na zahradě je připraveno rozsáhlé posezení, ohniště, dětské hřiště s mnoha prvky jako je pískoviště, skluzavky nebo např. trampolína 3,6m s bezpečnostní sítí.

Parkování v uzamykatelném osvětleném dvoře.

Areál je zasazen do krásné Beskydské přírody s přímým napojením na cyklostezku, lyžařský areál se třemi vleky a strojně upravované běžecké trasy.

Věříme, že v Apartmánech Velké Karlovice se Vám bude dobře lenošit stejně jako valachům. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám příjemné strávení Vašich volných dní ve Velkých Karlovicích.

www.valachy-apartmany.cz


Aktuálně

podmínky

Podmínky: AKCE –Karlovické vzdělávání Akce platí  pro pobyty zarezervované na  období od 14.10.2020 do 15.12.2020 Nabídka: -15% ...

Objednávejte poslední prázdninové termíny

Letní prázdniny 2020, poslední termíny k dispozici, kontaktujte nás na info@valachy-apartmany.cz 

Na léto s novým hřištěm

Od 1.6.2017 bude v provozu nové travnaté hřiště na badminton, volejbal a další sporty.

Chystáme nové hřiště

Pro své hosty připravujeme novinku pro rok 2016 a to travnaté hřiště pro badminton / nohejbal / volejbal / další sporty. Po Velikonocích ...

Letní akce ve Velkých Karlovicích

Opět po roce připravujeme na 5.6.2020 pro karlovské děti dětský den plný zábavy, her a pohoštění. Tato již tradiční akce se těší ...

dřívější

Virtuální prohlídka

 

 

Virtuální prohlídka

 

 

 

Pokyn jednatele GDPR

 

APARTMÁNY VELKÉ KARLOVICE - Havlíčkovi, spol. s.r.o.


Provozní doba: 8:00 - 20:00


Velké Karlovice 814, 756 06  Velké Karlovice
+420 725 331 333
info@valachy-apartmany.cz
www.valachy-apartmany.cz