CZ | ENG

o nás

Tým společnosti Apartmány Velké Karlovice – Havlíčkovi, s.r.o. si Vás tímto dovoluje pozvat k ubytování a návštěvě malebné valašské obce nabízející sportovní a relaxační aktivity v nebývalé koncentraci. Obec Velké Karlovice se svým standardem řadí k TOP rekreačním oblastem České Republiky. Více o aktivitách zde.

Historie objektu sahá do roku 1994, kdy byl tento vystavěn jako stanice cizinecké a pohraniční policie ČR. Původní využití objektu však s ohledem na otevřený schengenský prostor přestalo mít smysl a život objektu mohla udržet pouze zcela nová náplň. Soukromým kapitálem byl objekt v roce 2012 odkoupen a ve spolupráci se společností Apartmány Velké Karlovice s.r.o , byla započata rozsáhlá obnova objektu s cílem vybudovat v srdci obce Velké Karlovice nadstandardní ubytovací kapacitu pro hosty preferující strávení dovolené sportovními a turistickými aktivitami s možností komfortního ubytování v nehotelovém zařízení. Vzhledem k umístění objektu v CHKO bylo jako drtivá většina použitého materiálu použito přírodní dřevo, proto stavba krásně dýchá a má svoji neopakovatelnou atmosféru. Pro bezpečnost hostů jsou instalovány nejmodernější bezpečnostní prvky dnešní doby. V roce 2020 objekt změnil majitele, rodinu Havlíčkových.

Umístění, dispozice a koncepce ubytovacího zařízení byla navržena tak, aby splňovala požadavky co nejširší klientely se zaměřením na hosty, kteří chtějí svoji dovolenou strávit v kterémkoliv období aktivním způsobem. Variabilita apartmánů nabízí možnost ubytování různým typům skupin od rodin s dětmi až po větší sportovní skupiny.

V letním období si vyznavači aktivní dovolené naplno užijí velké množství značených turistických tras, přímé napojení na cyklostezku „Bečva“ nebo trasy pro in-line bruslení. V dochozí vzdálenosti do 1km se nachází letní koupaliště s překrásnými výhledy na okolní kopečky, které si můžete prohlédnout také z koňského hřbetu. Ve vzdálenosti 5 km naleznete překrásné přírodní koupaliště Balaton u Nového Hrozenkova.

V zimním období můžete využít lyžařský areál u Bambuchů se třemi vleky přímo za domem. Milovníci bílé stopy se mohou rovnou napojit na špičkově upravené běžkařské stopy. Ve Velkých Karlovicích a blízkém okolí je dále možné využít dalších 7 lyžařských areálů vhodných jak pro začátečníky, tak i pro náročné sportovce.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám příjemně strávené chvíle na Vaši dovolené v našem krásném regionu.

APARTMÁNY VELKÉ KARLOVICE - Havlíčkovi, spol. s.r.o.


Provozní doba: 8:00 - 20:00


Velké Karlovice 814, 756 06  Velké Karlovice
+420 725 331 333
info@valachy-apartmany.cz
www.valachy-apartmany.cz