CZ | ENG

služby

V rámci našich služeb Vám nabízíme

Ubytování v apartmánech
Každý, ze 7-mi apartmánů nabídne svým hostům vlastní koupelnu, kuchyňský kout, jídelní sestavu, LED-TV/SAT, Wi-Fi připojení, relaxační posezení, pohodlné postele se zdravotními matracemi a mnoho dalšího vybavení, které je jinde nadstandardem. Ubytování je velmi vhodné pro jednotlivce, páry ale také pro rodiny s dětmi od kojenců pro teenagery. Na všechny tyto kategorie jsme připraveni. K zapůjčení máme připraveny také dětskou postýlku, ohrádku atd.

Využití společenských částí pro různé účely
Ve vedlejším samostatném objektu je hostům připravena k využití velká společenská místnost s kapacitou až 30 osob vybavená krbem, kuchyní a sociálním zázemím pro pořádání oslav a večírků popřípadě pro pořádání školení. Společenská místnost je vybavena veškerým audiovizuálním vybavení vč. projektoru pro pořádání různých akcí od nezávazného posezení, pořádání oslav až po firemní presentace.

Posezení na zahradě, dětské hřiště
Na uzavřené zahradě budete moci se svými blízkými využít rozsáhlého posezení, grilovat či jen tak relaxovat s výhledem na vrcholky okolních kopců. Děti budete mít bezpečně pod dohledem a můžete si užívat pohledem jejich hry při zdolávání průlezek, skluzavky, na houpačce, pískovišti nebo na velké bezpečné trampolíně.

Relaxační část
Je pro nás důležité jak své volné dny strávíte a jak se po pobytu u nás budete cítit a proto jsme pro Vás připravili možnost využití finské sauny *, infrasauny *.

Úschovnu vybavení, půjčovna sportovních potřeb
Pro úschovu Vašeho sportovního vybavení je v rámci areálu připravena uzamykatelná úschovna sportovního vybavení kdy každý z apartmánů určenu svojí kójí pro uložení a uzamčení sportovního vybavení. V rámci úschovny jsou instalovány nejmodernější prvky pro sušení oblečení či bot cyklistických nebo lyžařských. V rámci našich služeb Vám můžeme poskytnou k zapůjčení hračky, sportovní vybavení* (kola, koloběžky, lyže, pálky pro ping-pong, badminton a vybavení pro míčové sporty).

Soukromé parkoviště
Vaše vozidla budou bezpečně umístěna na vlastním osvětleném parkovišti v uzamykatelném dvoře nebo přilehlém prostranství.

Služby označené * budou účtovány dle platného ceníku a po předchozí domluvě budou připraveny v určitý čas a budou rezervovány výhradně Vám.

APARTMÁNY VELKÉ KARLOVICE - Havlíčkovi, spol. s.r.o.


Provozní doba: 8:00 - 20:00


Velké Karlovice 814, 756 06  Velké Karlovice
+420 725 331 333
info@valachy-apartmany.cz
www.valachy-apartmany.cz