CZ | ENG

tipy - léto

Od pramenů Vsetínské Bečvy až po soutok s Moravou máte na 160 km možnost poznávat pamětihodnosti, přírodní krásy, lidové tradice i místní speciality Valašska, Moravské brány a Hané. Přímo u domu.
Velký bazén, malý bazén, skluzavka, masážní trysky, perličky, vodní sloup, vodní ježek, sauna. Vzdálenost do 1 Km.
Nechte se do kopce vytáhnout vlekem a užijte si jízdu z kopce po jedné ze tří tras v Bike parku Kyčerka. Vybrat si můžete modrou, červenou a černou trať, na nichž jsou vytvořeny různé zábavné prvky, lávky, zatáčky a skoky. Vzdálenost 2,5 Km.
Expozice ve dvou památkově chráněných domech z počátku 19. století dokumentují život lidí v tomto rázovitém koutu Valašska. Vzdálenost 1 Km.
Vychutnejte si v Beskydech vodní radovánky po celý rok bez ohledu na počasí. Wellness ve Velkých Karlovicích nabízí možnost koupání v termálních bazénech se slanou vyhřívanou vodou a rozsáhlý saunový svět. Vzdáleno 7 Km.
Kroměříž - celoroční expozice a pořádání tematických výstav, partnerská organizace, možnost využití slev. Vzdálenost 90 Km.
ZOO Zlín je skutečně "živou zoologickou zahradou", která neustále přichází s novými nápady, expozicemi a také s kvalitnějšími službami pro návštěvníky. Vzdálenost 60 Km.
Nová dřevěná rozhledna u Velkých Karlovic na vrchu Miloňová (846 m.n.m) se tyčí do výšky 24 m a skýtá nádherné výhledy na Javorníky. Vzdálenost 7 Km.
V srdci Moravskoslezských Beskyd, vyrostlo veřejné devítijamkové golfové hřiště s kvalitním zázemím a širokou škálou dalších služeb. Vzdálenost 7 Km.
Valašsko, to je krásná krajina, dřevěné chaloupky, bačové a ovce, slivovice, kyselice nebo frgály. Valašské kopce a kotáry ale nabízí mnohem víc. Jsou protkané známými i neznámými trasami a traily, a nabízí tak nekonečně mnoho možností pro horskou cyklistiku.

APARTMÁNY VELKÉ KARLOVICE - Havlíčkovi, spol. s.r.o.


Provozní doba: 8:00 - 20:00


Velké Karlovice 814, 756 06  Velké Karlovice
+420 725 331 333
info@valachy-apartmany.cz
www.valachy-apartmany.cz